| AndreiTudose a întrebat:

De ce telefonul nu se incarca? Am un Samsung Galaxy S DUOS. L-am conectat la pc prin cablul USB nimic, nici macar nu se conecteaza cu pc-ul nici nu se incarca. L-am pus la incarcator. Aceiasi chestie. Nu se incarca. De la ce poate fi? URGENT!

2 răspunsuri:
| ArianaDeea a răspuns:

Galaxy-urile de obiecei fac asa. Poata ai pus alt incarcator si nu era bun. Incearca sa schimbi incarcatorul sau mai bine du-te undeva sa-l repare pentru. ca o sa tot faca asa *experienta proprie*

| Dxi a răspuns:

Sunt 2 cauzelaughing 1 incarcatorul este stricat si 2 poate mufa din telefon esti stricata. mi s-a intamplat si la Nokia si la iphonehappy si ca sa nu platesti degeaba ( cum am cumparat eu degeaba incarcatoare) du-te la magazinul de incarcatoare cu telefonul, daca era problema de la incarcator iti cumperi altul, daca tot nu incarca e de la telefon si il duci la service :**