| pulx a întrebat:

De curand mi s-a stricat laptop-ul, are si 4 ani saracu si as vrea sa va intreb ce sa iau dintre un Acer Aspire VX5 sau un Lenovo Legion Y520-15IKBN? Multumesc! Astept raspunsuri.

5 răspunsuri:
| Vinsieu a răspuns:

Nu stiu ce sa-ti recomand. Dar am o intrebare: 4 ani pentru un laptop inseamna mult? La cit costa... ar trebui sa tina o viata.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu am cumparat Lenovo de doua ori. Este o firma mai veche si mai buna.

| Aswin a răspuns:

Acer Aspire VX5 recomand
din experienta Acer e Super happy

| pulx explică (pentru Vinsieu):

Pai nu, ca laptopul pe care l-am avut nu a costat foarte mult. Eu nu ma refeream la unul dintre laptop-urile acelea sa tina 4 ani.

| MortalLama a răspuns:

Eu am Lenovo legion y520, nu exista joc pe care sa nu il ruleze perfect