| contulmeuanonim a întrebat:

De fiecare dată când deschid prima filă de chrome (pe laptop), îmi apare WebAdvisor Secure Search Toast. Ce e ăsta? E important? Cum să scap de el?

Răspuns Câştigător
| Lucian2473 a răspuns:

Este pagina securizata a antivirusului McAfee. Daca vrei sa scapi de aceasta pagina de pornire, dezinstalezi in totalitate McAfee. Un program care dezinstaleaza in totalitate este Geek Unistaller.
Daca nu scapi de aceasta pagina de pornire. poti instala programul AdwCleaner, rulezi si restartezi pc-ul.