| venivarainanoastratara a întrebat:

Când îmi deschid prima filă pe computer pe google chrome, mi se închide automat habar nu am ce, îmi apare "WebAdvisor Secure Search Toast". Ce e asta şi cum pot să fac să nu mai îmi apară?

Răspuns Apreciat de Editori
| PainTech a răspuns:

Ai instalat un program/joc de pe internet si te-ai trezit cu junkware.
Intra in chrome://settings/ si seteaza manual pagina de pornire ca fiind Google.com.
Daca nu functioneaza instaleaza Malwarebites ( varianta demo ). Iti garantez ca functioneaza 100%.

1 răspuns:
| Arthiom a răspuns:

Fa cum a zis AndreiFacebook, aceeasi chestie am vrut si eu sa zic. Descarca instalarea pentru Malwarebites de pe alt pc sau laptop, pune-o pe un stick, instaleaza de pe stickul ala malwarebites si da o scanare cu el.

Nu uita cand instalezi si cand deschizi prima data malwarebites sa dai click dreapta si run as administrator. Ar trebuie sa te rezolve.