| هوراس a întrebat:

Help! nu stiu ce am facut dar acum de fiecare data cand deschid o fila noua la google chrome imi apare sweetim desi l-am dezinstalat ce sa fac? ma ajutati?

id de mess : horatiu_history

Răspuns Câştigător
| Romania2014 a răspuns:

Poti reinstala chrome big grin

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Din setări trebuie să setezi să deschidă pagina de pornire în file noi, deși chrome-ul nu e o alegere bună pentru navigare pe internet.Succes

| هوراس explică (pentru DeyCj):

Nu te-am intrebat daca este bun sau nuwinking

| DeidaraXR1 a răspuns:

Intri in setari la chrome si ai o sectiune La Pornire. Dai la Setati paginile din dreptul ultimului cerc care dai clic pe el.