| Alex1510 a întrebat:

De unde pot descarca minecraft pe 0.15.0 pe android? (am cautat pe aptoide si nu este)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu ca daca nu iti apare in google play inseaman ca nu va merge sau nu e disponibil pentru telefonul tau. Totusi daca vrei sa incerci scrii minecraft 0.15.0 apk download si descraci in telefon.Intai setezi telefonul sa instaleze aplicatii din surse necunoscute.Insa pe riscul tau, nu pot sti daca jocul are virusi sau nu.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa ce s-a descarcat fisierul.apk (adica avrianta pentru mobil) mergi in fisierul unde s-a descarcat apoi il instalezi de acolo.

| Catalin_Denis_1992_aG3j a răspuns (pentru anonim_4396):

Am incercat si eu dar poti scrie linkul?

| Anonimul2777 a răspuns:

Il gasesti gratis pe Forceapk