| Alex1510 a întrebat:

Saltu. Am telefon cu android. De unde pot descarca minecraft poket edition b7 (build 7) fara virusi? (am cautat pe aptoide, magazin play si mobogenie dar acolo sunt doar b1)

4 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Te as sfatui sa nu suprasoliciti telefonul cu jocul asta! In fine, creeaza depedenta si nu mai poti sa dezlipesti de la jocul asta si ai sa inebunesti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca 4share. Eu am reusit sa-i iau minecraft vecinului meu de pe 4share. Diferenta e ca lui i-am luat pe tableta, dar nu cred e vreo problema. Presupun ca-l poti lua si tu.

| roberta7087 a răspuns:

Dupa magazin play happy

| Cîmpeanu_Vlad_1994 a răspuns:

Lenov.ru