| alxp a întrebat:

Deci am si eu o problema cu messengerul : am intrat acum pe seara si imi apare invalid passowrd. dar cand intru pe mail pot sa intru. de ce oare? cum imi pot schimba parola daca am uitat raspunsurile la intrebarile secrete?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba parola de pe mail si apoi o introduci in ambele parti.

| EvaneSScence a răspuns:

Cand esti pe mail apasa pe acolo pe sus pana ajungi la contul tau si pui alte intrebari ajutatoare. Apoi schimbi parola