| iuliusman95 a întrebat:

am o problema cu autentificarea la yahoo mail, mi se cer raspunsurile la intrebarile secrete si le-am uitat, oare ce se poate face? Va multumesc!

2 răspunsuri:
| TeodorL a răspuns:

Daca nu ai un mail personal alternativ caruia sa trimiti parola, poti sa contactezi yahoo de la noi si sa ceri aceste lucruri. Am patit si eu la fel si am cerut deblocarea contului, dar aveam un mail alternativ si acolo am primit instiintarea de la ei.

| bogdanstan a răspuns:

Salut, pai daca ai uitat raspunsurile la intrebarile secrete poti sa-ti iei adio de la contul respectiv.