| Iftime_Teofana_1980 a întrebat:

Deci fara deci
i-am dat reset telefonului meu si apare doar negru ca in imagine https://imgur.com/a/ELGK6 dar mai apare si liniuta de la semnal si wifiul ce pot sa fac deoarece hard reset nu merge

4 răspunsuri:
| Ene_Robert_Marian_1997 a răspuns:

Dul la reparat, dupa ce am vazut pe imgur cum arata, este spart display-ul, dul la reparat ca nu mai ai ce as i faci

| xckx92 a răspuns:

La starea in care e, e posibil sa fie mai scumpa reparatia decat telefonul in sine. O diagnoza la un service e cea mai indicata.

| udrescuf a răspuns:

Ar putea fi din cauza ca are display-ul spart sau din cauza ca este foarte vechi si s-a stricat. Mai bine ai merge la reparatie cu el.

Bula
| Bula a răspuns:

In imagine pari a fi fost HARD reset, daca s-a fisurat si display-ul...
Acesta poate fi si explicatia.