| amazonul11 a întrebat:

Mi-am luat un Huawei p8 lite, ii mergea wifiul bluetoothul si hotspotul si radioul, i-am dat factory reset si nu mai merge nici uba dintre ele, nu se bifeaza. Raman gri, am incercat si cu factory reset si hard reset si wipe cache si nu a mers, am android 6.0 ar trebui sa dau downgrade, ajutati-m

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Un hardreset

| amazonul11 explică:

Am incercat si nu merge

| amazonul11 explică:

Pai hardreset am dat, de 2 ori

| Eduard_Constantin_1996 a răspuns:

E posibil ca din causa ca ai facut facctory reset sa se fi incurcat datele de la ele.
Incearca aici: http://www.faravirusi.com/......nt-page-1/ La bluetooth nu stiu. Si in nici un caz sa nu dai downgrade..doar un ultima instanta...bafta!

| Andrei18G a răspuns:

Reseteaza-l din butoane!