| anonim_3797 a întrebat:

Deci, nu stiu ce imi are telefonul. Mi-au disparut toate numerele de la contacte, dar daca ma uit la istoric sau mesaje sunt acolo. E aiurea rau. Telefonul e un Samsung Galaxy...

Care sa fie problema?
L-am stins, l-am pornit, am scos cartele din el dar tot asa e.

10 răspunsuri:
| EllenutzZ a răspuns:

Pai nu stiu ce sa fie..cred ca ar trebui sa vizitezi magazinul(Vodafone, Cosmote, Orange)sau la ce esti tu nu sunt sigura dar daca ar fi incearca sa bagi iar cateva contacte sa il lasi putin si dupa sa il restartezi si sa vezi daca le mai ai sau nu. daca nu problema e urmatoarea:Ai umblat mult la el si s-a incalzit s-a incalzit rau(poate)si s-a produs o mica eroare.Mi s-am mai intamplat dar la mine nu era nici o eroare.....Baftawinking

| cristif a răspuns:

Esti sigur ca nu ai magnetizat cartela? adica ai tinut-o langa calculator, boxe, tv, monede etc.

| EllenutzZ a răspuns (pentru cristif):

Da asa
e cred ca ai dreptate...

| Py a răspuns:

Probabil ai dat pe RESETARE SETARI...Du-l la un om pe care stii ca stie sa repare telefoane...

| anonim_3797 explică (pentru cristif):

Pai cam tot timpul o tin langa astea... ce ar trebui sa fac? o schimb sad?
dar poate nu e asta.

| anonim_3797 explică (pentru cristif):

Posibil. dar daca e asta ce pot face?

| cristif a răspuns (pentru anonim_3797):

De la ce retea ai cartela? Cosmote, Vodafone sau POrange?

| anonim_3797 explică (pentru cristif):

Ok. deci nu e asta. cand e magnetizata... nu poti suna. eu pot.

| cristif a răspuns (pentru anonim_3797):

Atunci nu stiu. daca ai Samsung galaxy era o setare in functie de email, dar nu cred ca e de la asa ceva.

| Fulger_Dorin_1986 a răspuns (pentru EllenutzZ):

Dacă s-a încălcălzit, o sa revina contactele când o sa fie rece?