| ShadowLoleris a întrebat:

Deci separe ca laptop-ul meu are specificatii de rahat! Voi ce credeti?

Procesor: Intel Pentium CPU N3710 @1.60 GHz
RAM: 4 GB
Tip sistem: 64 biți
Display adapters: Intel HD Graphics

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,un i3 minim, o placa video dedicata de 2gb, si 4 sau 8 gb ram ai putea sa gasesti la un pret foarte bun, cred ca o sa iti duca si cele mai noi jocuri pe low!

3 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Da intr-adevar, avand in vedere sistemele de operare ale prezentului confirm ca ai dreptate.Si ce vei face in privinta asta?

| ShadowLoleris explică (pentru Ensiferum):

Doresc sa-mi iau un laptop Lenovo cu Intel Core i3, sigur e ceva mai bun si pot sa rulez multe jocuri cu setarile pe Low, voi ce credeti?

Bula
| Bula a răspuns (pentru ShadowLoleris):

Foloseste windows 7 setat pe performanta maxima (nu pe automata), iar laptopul tau actual va functiona pe low fara probleme.