| ShadowLoleris a întrebat:

Imi poate rula Hello Neighbor?
In cate FPS poate sa-mi ruleze in low, si in cate FPS poate sa-mi ruleze in medium?

Specificatii:

Procesor: Intel Pentium CPU N3710 @1.60 GHz

RAM: 4 GB

Tip sistem: 64 biți

Display adapters: Intel HD Graphics

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un Demo Gratuit pe steam. Il descarci si vezi si singur.

| ShadowLoleris explică (pentru anonim_4396):

@inchipuitul 1. Si ce pot face in acel demo?
2. Daca ai venit pe acest site doar sa ne spui sa vedem si singuri, atunci pleaca!

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShadowLoleris):

1. Demo e un cuvant care inseamna ca poti incerca gratuit o portiune dintr-un joc.
2. Da. Nu.

| Nita_Adoris_1990 a răspuns:

Nu prea stiu dar la acel procesor low vor fi ceva 20-35 fps-uri iar pe normal undeva pe la 10-15.