| AnonimaStyles123 a întrebat:

Deci,telefonul meu cand primesc net pe el nu mege sa il folosesc.

Cand activez datele mobile nu imi apare ca e activat.

Ce imi recomandati sa fac?

3 răspunsuri:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

E posibil sa nai setarile facute la net si asta ar fi cauza, acceseaza *100# (ai ramura setari internet parca) sau daca esti in reteaua Orange poti mult mai usor asa https://www.orange.ro/setari-telefoane/#/,daca nici as anul merge dai reset hard, sa nu fie vreo setare aiurea de la el

| Adiav a răspuns:

Salut, incearca sa il resetezi, posibil sa fie vreo problema de soft

| AnonimaStyles123 explică:

Sunt in Vodafone si in afara de resetare ce pot sa ii fac?