| Devylgreen a întrebat:

Am un telefon Vonino JAX Q si de cand il am cand am wi-fi deschis si sunt pe Facebook( pe toate aplicatiile si jocurile online imi face asa) tot trebuie sa-l dezactivez si sa-l activez si cu datele mobile tot asa imi face. Imi apare ca e activat dar internetul nu merge. De ce?

Răspuns Câştigător
| teo530 a răspuns:

Poate e de la sursa de wi-fi uita-te la router da-i un restart sau poate e scos din priza sau e scos cablul ori daca furi wi-fi de la vecini la ei e prolema

| Devylgreen explică (pentru teo530):

Ms de raspuns dar telefonul de stricat de mult laughing

| teo530 a răspuns (pentru Devylgreen):

laughing))laughing))laughing))laughing))) eu am pus răspuns dar nu m-am uitat in ce an ai pus întrebarea. Ști după ce răspunzi la o întrebare îți arată întrebări fără niciun răspuns acolo am gasit-o dar nu m-am uitat la an laughing?

| teo530 a răspuns (pentru Devylgreen):

Ms de funda