| rtvskyline a întrebat:

Deci un mare necaz a venit asupra measad
cred ca solutia cu care a sters mama monitorul a intrat in spatele lcd-uluisad se mai poate face ceva?
are o pata destul de mare cat o portocala, si este neagra.
mai am garantie la el, il pot duce acolo? sau cum il pot "usca" sau ce pot sa faccrying? HEEEELP!

6 răspunsuri:
| caty98 a răspuns:

Da se poate sa fie din cauza solutiei unele monituare sunt mai sensibile si trebuie sa le stergi cu anumite solutii(de asta nu prea sterg monitorul)da ai putea mai intai sa te duci cu garantia si vezi poate ti-l schimba bafta

| IubescRapidBucuresti a răspuns:

Solutia e de vina sigur...ce sa faci? simplu cumperi altu

| asclepius a răspuns:

Nu ar fi indicat sa l "usuci", incearca cu garantiathinking spune-le ca pata a aparut singura dimineatawinking daca se prind si totusi nu merge ai putea sa l demontezii si sa incerci sa l cureti dar pe propria raspunderethinking

| FabianelSHAF a răspuns:

Da Poti sa-l repari... Du-l la un specialist ti-l face daca ie in garantie...
si spune-i mamei tele sa dea doar cu o carpa normala.

| rtvskyline explică:

A mai patit cineva asa?

| Seby90 a răspuns:

Sunt pixelii morti in zona aia? Sau este materialul protector matuit?