|

Donez un laptop cuiva de aici care are chiar nevoie de el. Nu am cui sa i-l dau, deoarece m-am mutat intr-un oras nou si nu cunosc pe nimeni. Laptopul are vreo 4 ani vechime, dar conteaza ca functioneaza foarte bine. Daca e nevoie sa trimit laptopul prin posta, beneficiarul va plati el transportul!

28 Raportează Evaluează
28 răspunsuri:
| a răspuns:

Un gest foarte frumos din partea ta.Bravo ţie.Nu ca nu aş fi şi eu interesat pentru sora mea dar dacă vrei i-l poţi da lui Diana_Cristina_Papa_1990.Ce zici?

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

Doneaza-l aici http://www.atelierefarafrontiere.ro/ contact@atelierefarafrontiere.ro
Nu am nici o legatura cu site-ul, dar citisem pe groparu.ro despre acest proiect. Succes.

| a răspuns:

Da-l la un boschetar, wtf!

| a răspuns:

Aici o sa sara toți bișnițarii. Mai bine vinde-l sau păstrează-l pana găsești pe cineva.

| a răspuns:

Dupa cum vedeti, individul a postat mai sus un anunt ca este handicapat psihic. In prima faza l-am crezut si mi-a fost mila de el. Dupa ce mi-a trimis un mail mi-am dat seama ca este un escroc, deorece nu mai "manca " cuvinte asa cum facea aici pe TPU. Uitati ce mail imi trimite el : "rate si eu am luat teapa de la unu cu multe pozitive

hai sa le dam teapa eu ii dau la a tau tu la a meu ". Laptopul a fost chiar unei persoane aici de pe TPU, si nu i-am cerut nici macar 1 leu in avans. a platit 10 lei prin posta romana.
Dar acest baietas "ee" se gandea ca s-a intalnit hotul cu prostul... laughing

| a răspuns (pentru laurentiu80):

Laptopul a fost
'dat" unei persoane aici de pe TPU.incep sa mananc si eu cuvinte happy

Scrieti pe google mailul lui martinelex@yahoo.com si veti gasi toata activitatea lui pe net, abia are bani sa traiasca http://forum.computergames.ro/......sktop.html

| a răspuns:

Pai cu asta ma ocup ...cu vanzarea de produse it ...vand si pe net.si pe okazii, sunt si tehnician it la o firma.nu inteleg, de unde ai dedus tu ca abia am bani de trait? sau esti asa cam frustrat ca ai asteptat laptopul cu balele la gura? laughing

| a răspuns:

Pana la urma nu am fost eu acel care a intins mana la tine.tu esti de fapt, deci la poarta la biserica cu tine, ca acolo ai sanse mai multe ca aici sa te dai bolnav psihic.esti un clovn man laughing

| a răspuns:

De unde esti? sunt interesat

| a răspuns:

Mai e pana la1 aprilie.

| a răspuns:

Cum zice si trolololo. Posteaza-l pe internet si pana la urma te faci cu niste bani...Sau il poti dona la vreo scoala sau ceva de genu.

| a răspuns:

Eu grad de handicap psihic si cred ca ma ajuta daca dai mine

| a răspuns (pentru ee):

Scuze de intarziere. lasa mi o modalitate de contact. ciao

Email adrvac@gmail.com

| a răspuns (pentru ee):

Anuntul nu e real, omul a luat teapa pe okazii si incearca sa castige si el banii de transport platiti in avans, cauta pe google emailul lui:

beuritit mariotuk martinelex@yahoo.com

12 Mar (3 days ago)

to me
Buna ziua! sunt persoana de pe TPU.ro care doneaza un laptop. Laptopul este functionabil, dar transportul il veti plati dumneavoastra. Va rog frumos sa-mi ziceti si adresa de livrare.

Cu stima, Florin Guraliuc

| a răspuns (pentru ee):

La munca cu tine, nu la cersit tigane. normal ca laptopul a fost dat dar nu tie, credeai ca ma prostesti? handicapatule psihic.desi nu ma indoiesc ca esti handicapat tongue

| a răspuns:

Buna ziua.in speranta ca mai exista oameni cu suflet bun si care stiu ce inseamna durerea unui parinte neputincios,fac apel la dumneavoastra in a ma ajuta cu orice lucrusor pentru copii:alimente, jucarii, produse de igiena pentru copii sau chiar alimente.sotul a ramas fara servici acum in prag de iarna, si singurul venit momentan e alocatia celor 2 fetite ale noastre.eu cred ca nu e rusine a cere ajutor, e rusine a fura si a face alte lucruri mai urate.si poate daca maine ati fi in situatia mea probabil ati proceda la fel fiind intro situatie disperata.daca aveti lucrusoare care nu va mai sunt de folos sau aveti posibilitatea in a ne ajuta cu orice va rog nu ramaneti indiferenti, mai ales ca acum se apropie sarbatorile de iarna. ajutati-ne sa le facem fetitelor niste sarbatori frumoase. Dumnezeu sa va dea sanatate, fericire si sarbatori fericite!

| a răspuns:

Daca vrei sa faci o fapta buna da-mil mie ca sunt saraca si imi doresc de mica un laptop si nu am banii sa imi iau dar de transpor vad eu de unde fac rost cu stima

| a răspuns:

Bună, mă numesc Valentina și se nt din Sibiu.
Dacă anunțul mai este valabil, aș dori eu laltop-ul.
Am mare nevoie de el, pentru proiecte. Sunt la liceu și sunt persoană cu handicap, iar din pensie, nu-mi pot permite unul.
Mulțumesc anticipat.

| a răspuns:

Sunt interesata si eu de laptop ce marca e si cat este sa platesc imi trebuie naparat. poti sa-mi dai un raspuns sigur.Multumesc

| a răspuns:

BUna! Sunt din Bt. Stau la ţară, am un băieţel pe care il pasionează calculatorul. Dacă îl mai ai, îmi doresc laptopul despre care ai scris aici. Poti sa imi raspunzi la stefanapop23@gmail.com sau la o231622226

| a răspuns:

Buna! Mai e valabil anuntul legat de laptop? Am nevoie de un laptop functional pentru activitatea de la www.diversificare.ro unde colaborez si scriu povesti pentru copii pe care le si ilustrez. Colaborarea asta ma ajuta sa stau cu copilul meu in loc sa merg la serviciu si sa fac naveta. Ca sa pot continua asa, am nevoie de un pc sau laptop. Te rog din suflet sa ma ajuti daca mai e valabil anuntul. Multumesc mult pentru timpul tau,
Alexandra

| a răspuns:

Buna, sunt interesat pentru o fetita de 7 ani.Multumesc.

| a răspuns:

Buna.Daca mai este valabil anuntul.Mi-ar prinde foarte bine acest laptop chiar daca este mai vechi...In momentul de fata eu nu mai posed calculator deoarece mi s-a stricat si nu imi permit sa imi cumpar altul in momentul de fata. Imi puteti trimite un mail pe adresa artizanatreciclare@yahoo.com.Va multumesc anticipat si astept un raspuns...

| a răspuns:

As avea nevoie de un laptop si pot fi contactat pe nr 0767565696

| a răspuns:

Mil dai mie ca am mare nevoie de el dar sunt in chitila str. Tudor vladimiresci nr 52

| a răspuns:

Salut. m.ar interesa laptopul. Lucrez in invatamant si as vrea sa il folosesc sa descarc fotografii de pe net si Youtube si sa le proiectez cu un proiector. deci trebuie sa aiba iesiri video.