Haideti sa ne imprietenim si pe Instagram!

De astazi ne gasiti si pe Instagram. Si cum un nou inceput merita sarbatorit, lansam si un concurs pentru toti prietenii nostri. Cei care dau follow la pagina TPU de instagram❤️  intra in tragerea la sorti pentru o pereche de casti wireless.

Concursul se desfasoara pana pe 10 august.

Va asteptam sa va inseninam zilele si pe Instagram!

Succes!

32 răspunsuri:
| ilie a răspuns:

Nu stiam de Instagram am sa caut pe pagina si pe fbk, așa imi va fi mai usor sa va gasesc.

| TPU.ro explică (pentru ilie):

Avem si pagina de Instagram si cont de Facebook. Ne poti gasi pe ambele retele.

| Evolution a răspuns:

Frumoasa ideea. Si cand se termina concursul, ce o sa postati pe Instagram?
Ar fi o sugestie sa postati intrebari / raspunsuri amuzante sau interesante.
La cat de multe "perle" se posteaza zilnic pe TPU, aveti ceva material laughing
Big up!

| TPU.ro explică (pentru Evolution):

Buna,

Am inceput sa postam intrebari din comunitate, nu amuzante, dar ideea ta nu e rea deloc. Multumim pentru ea!

Zi faina!

| LPCTSTR a răspuns:

Yeey, "CookieDog", "Cookie.Dog", "Cookie_Dog" sau "Cookie4Dog" au fost luate... ce noroc pe mine straight face

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Incearca.EXE
Eu am fost nevoit sa pun 2E455845 (.EXE in base-16) laughing

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Not bad, not bad at all...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Oops e mai comunism decat pe FB.
Acum a trebuit cu.deb... Poate mi-l baneaza si pe-asta.

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm, de ce ".deb"?
La mine a mers ".exe".

| anonim_4396 a răspuns (pentru LPCTSTR):

M-a banat dupa ~5 minute dupa ce am facut contul...

| LPCTSTR a răspuns:

Hmm, s-a terminat concursul?
S-a dat premiul?

| Lioana a răspuns:

Nu folosesc Instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auuu pai cum punem nume fals pe ala?
Sau cum ne recunoasteti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu urmaresc TpU pe Instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, eu tot zic sa ne intalnim cu totii pe insta si sa ajutam mai multi oameni, ideea e buna, ar fi o idee buna si pe Facebook, dar facem cum doriti! happy

| Harley18 a răspuns:

Alina.flori998

Răspuns utilizator avertizat
| denidenisa2139 a răspuns:

Denisuka_99))) ca idee

| ViruseZ a răspuns:

Da... La cate perle sunt pe aici, postati din ele si sigur va faceti mega-populari.

| QuelQui a răspuns:

Nu am cont de Instagram pentru ca ma obliga sa descarc aplicatia pe pc. Asta nu-mi place.

| Alexboss121 a răspuns:

Alexoarecare pe insta ps:dau follow back

| Puscaion7000 a răspuns:

Ok

| RaduVali1985 a răspuns:

Fb

| MERRIA a răspuns:

Ma numesc pe Instagram : mariaa.298

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MERRIA):

Mariaa.298,
Activitatea ta pe Instagram nu se poate accesa din moment ce este CONT PRIVAT

| MERRIA a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Si ce daca-i cont privat?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru MERRIA):

Nu se poate accesa continutul, pozele postate, prezentate

| Lavinia0987 a răspuns:

Ok particip pagina maea de insta este mara stefania gym

| FlorinCernat a răspuns:

De ce ar fi asta o intrebare?

| ileanafanu a răspuns:

Mi s-a blocat contul meu de Facebook vreau să mi-l deblokati contul meu de Facebook