| Miulet_Antonia_1975 a întrebat:

Doresc sa-mi creez pagina mea. Lucrez la andrele si croseta si doresc sa vand. Multumesc! Cum fac?

2 răspunsuri:
| Daniel_Onofrei_1990 a răspuns:

Daca doresti pagina de Facebook, intri pe Facebook, in sectiunea creaza o pagina, dupa care dai click si de acolo e floare la ureche. Daca doresti vorbim in privat si iti creez eu pagina! Raspuns bun?

| Daniel_Onofrei_1990 a răspuns:

Daca doresti pagina de Facebook, intri pe Facebook, in sectiunea creaza o pagina, dupa care dai click si de acolo e floare la ureche. Daca doresti vorbim in privat si iti creez eu pagina!