| RAY a întrebat:

Dupa ce am instalat drivreul de la placa video dedicata, de ce rezolutia a ramas pe cea integrata? De ce am fps 5 la o placa de 2gb nVIDIA? Am vazut ca trebuie facute setari, da sunt contraziceri adica meniu nVIDIA sus se alege perfomance sau quality? Cine imi spune setarile corecte are funda daca se poate si de la amd, apropo eu am Intel si am dat 3d quality 16 xa asa aparea in acel tutorial, texture failry.

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

In primul rand despre ce placa video este vorba?
" Tu cand iti cumperi o masina te uiti la cat de mare e rezervorul acesteia? "