| pierduta a întrebat:

Dupa ce dai like la o pagina de pe facebook, de ce nu poti pe urma utiliza optiunea conform careia sa-ti "retragi" like-ul, adica sa-i dai dislike paginii respective? De asemenea, carui fapt se datoreaza faptul ca initial aveai posibilitatea sa apreciezi si sa postezi comentarii pe pagina respectiva, iar pe urma sa ti se permita doar sa distribui anumite postari?

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Sa iti retragi like-ul nu e tot una cu sa dai dislike. Daca dai like poti sa il retragi dar nu poti sa dai dislike unei pagini, indiferent.

| pierduta explică (pentru 1Q):

Mi-e clar. Formularea-i eronata.

| Klandestin a răspuns:

Poti. Da-i nu imi mai place.