| anonim_4396 a întrebat:

E bun mouse-ul ASUS Espada GT200 pentru csgo si alte jocuri?

2 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

E un rahat Asus care costa cit nu face. Uite aici bang for the buck - https://www.pcgarage.ro/mouse-gaming/redragon/cerberus-3/
I-am luat sotiei unul mai ieftin de la Redragon si am fost placut impresionat de el.

| Anonimul1233 a răspuns:

Da, este foarte bun! Ti l recoamnd, l am achizitionat si eu acum cateva saptamani, si joc CS:GO zilnic, se comporta bine, este super!