| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am un mouse Asus cerberus si vin aici cu o intrebare despre acest produs.Nu gasesc un software pentru acest mouse, am stat mult sa caut acel software si nu il gasesc, nici in manual nu scrie. Faza e ca in 500 dpi pe csgo se simte ca e prea rapid, am comparat cu un mouse myria care avea 600 dpi si mergea mai slow.Astept raspunsuri de la voi.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vorbim de un mouse de treizeci și ceva de lei, W10 instalează automa tot ce e necesar

https://www.cel.ro/......yQ3MTYq-l/

| Catalinlupu23 a răspuns (pentru sierra1):

Este 200 de lei pe mediagalaxy, dar l-am prins la reducere cu 67 lei.

| sierra1 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Ai luat o mică țeapă - se mai întâmplă

| Catalinlupu23 a răspuns (pentru sierra1):

Numai pe cel este cel mai mic prer in rest peste tot e numai 60, 70, 80 redus de la 200 lei.Inseamna ca e ceva dubios pe cel. Orice produs Asus e scump sa stii si tu.

| sierra1 a răspuns (pentru Catalinlupu23):

Cum spui tu

| dannyel86 a răspuns:

Setarile pentru mouse se pot modifica din Windows. De acolo poti stabili cat de rapid sa se miste. Optiuni privind mouse-ul exisa inclusiv in joc. Verifica in setarile acestuia, sa vezi ce modificari poti face. De aceea producatorii nu ne grabesc sa faca un software separat pentru mouse.
https://www.tobyscs.com/optimal-mouse-settings-csgo/