| ekkk a întrebat:

E normal ca statile de amplificare audio sa se incalzeasca chiar daca sunt la volum mic?

Răspuns Câştigător
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

Da e normal sa se incalzeasca pentru ca ea in acea bobina baga curent toata placa si restul si de asta degaja o caldura care tu la mana o simti poate mai puternica. Pune-i un couler ceva daca ti se pare ca se incalzeste prea tare

1 răspuns:
| SoulReaver a răspuns:

Da, este normal sa se incalzeasca dupa un timp. Daca se incalzeste tare in 10 minute de la pornire nu cred ca e ok.