| maradona10 a întrebat:

Ebay este un site serios? dar amazon?

10 răspunsuri:
| FloreaNick07 a răspuns:

Ambele sunt recunoscute mondial, si nu pentru lipsa de seriozitate, au anual milioane de comenzi, deci da

| randomgui a răspuns:

Pe eBay iti poti lua teapa usor dar pe amazon nici o data

| bystefu a răspuns (pentru randomgui):

De ce nu?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceste site-uri sunt cele mai populare din lume, normal că sunt serioase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Efectiv ai intrebat daca doua dintre cele mai mari siteuri de comert din lume sunt de incredere... cele mai mari.

La ebay nici macar nu e relevant daca site ul e de incredere ci cei care vand

| CodeNameAlpha a răspuns (pentru bystefu):

Deoarece amazon tine de cele mai multe ori partea cumparatorului, poti returna produsul foarte usor prin amazon live support.

| bystefu a răspuns (pentru CodeNameAlpha):

Ok, mersi. Chiar nu m-am interesat.

| Ionutz02110 a răspuns:

Ambele sunt sit-uri serioase. Nu poti lua teapa de la niciunul

| randomgui a răspuns (pentru Ionutz02110):

Ba da la ebay oamenii vand deci iti poate da teapa

| Ionutz02110 a răspuns (pentru randomgui):

Daca este firma nu iti poti lua teapa.
Daca e persoana fizica da iti poti lua teapa.
Cum mi-am luat eu dupa olx.