| IacobSabin1975 a întrebat:

Entering SETUP...
Press F8 for BBS POPUP
1 AMD North Bridge, Rev G2
Initializing USB Controllers. Done
3072MB ok
USD Divece(s) : 1 mouse
Auto-Detecting Pri Master. Not detecting
Auto-Detecting Pri Slave. Not detecting
Auto-Detecting 4th Master. IDE Hard Disk
Mai apare ceva jos dar nu cred ca e important, va rog ajutați-mă daca vreti va dau si ce scrie jos dupa ce imi apare acest mesaj, nu-mi pornește pc.

3 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Da si restul. Poti sa faci o poza sa o urci undeva si sa dai aici URL.

| IacobSabin1975 explică:

Am rezolvat acolo acum imi apare altceva gen dau acum o poza

| IacobSabin1975 explică (pentru flixbuster):

Http://imgur.com/gallery/CUCBFL5
Se vede clar aici cineva a spus ca e din cauza ca inchid pc de jos si nu din start, dar nu stiu ce pot face acum să-l repar fiindca nu am cd/stick bootabil