| anonim_4396 a întrebat:

Este mai bine cu internet de la Akta, fata de cel de la UPC? Mentionez ca sunt la sat

3 răspunsuri:
| SanduCiorba123 a răspuns:

Eu am AKTA de câțiva ani de zile și îmi merge foarte bine și nu am avut probleme deloc cu internetul. De UPC nu stiu ce fel e dar zic ca Akta e destul de bun, acum depinde si de zona.

| gabicoo a răspuns:

Depinde de zona și de localitatea în care domiciliezi!
Vezi de la ce firmă au vecinii tăi net-ul. Întreabă-i dacă sunt mulțumiți, dacă semnalul e stabil, ce viteze au, etc.

| CdeMetal a răspuns:

Netul de la Akta e decent, nu cade des, dar cand o face trebuie sa-i suni pe aia si sa-i ameninti o saptamana, iar de UPC nu stiu, nu am avut