| XxVladxXDD a întrebat:

Este vreo diferenta ca marime intre placa de memorie ram adata 4g 2rx16-pc3l-12800s-11 ddr3 si Kingston 8gb sodimm ddr3 1333 mhz, cl11 1,5 v

2 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Tu crezi ca 4g e reteaua LTE?
Sunt 4GB, iar alte caracteristici pentru o comparatie, desi tu ne intrebi doar despre marime> lucreaza la maxim 1600MHz, si are latenta CL11

| Muresan_Marius_Ioan_1975 a răspuns:

Daca ai o placa de baza care suporta ram ddr3 la frecventele date de tine se potrivesc in locasul pentru ram ambele fara nici o problema.