| RAY a întrebat:

Eu niciodata nu am inteles ce castiga cei care uplodeaza pe internet materiale care incalca drepturile de autor, ma refer la site urii gen de torente

33 răspunsuri:
| lpavel a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu ce are site-ul asta de rahat ca imi arata notificarea dar cand intru nu mai vad acel raspuns, il vad mult mai tarziu daca dau inapoi, inapoi... asa ca raspund mult mai tarziu daca mai sunt pe aici sad

| lpavel a răspuns (pentru RAY):

N-ai fost atent happy eu 10 am de cand a iestit nu 7! In fine nu conteaza... Bafta!

| RAY explică (pentru lpavel):

Man eu te am inteles, eu am scris ca si eu tot la fel eram cu win 7, nu expira niciodata