| ReignForest a întrebat:

Există deja un alt windows după 10? De exemplu 11 sau 12?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nu. Nu va mai exista nicio alta editie de Windows. De acum vor veni numai actualizari pentru imbunatatirea Windows 10, 8.1 si versiunile Server.

| NunuNini a răspuns:

Inca nu. Nici W10 inca nu e stabilizat dupa parerea mea. Pentru ca vine cu prea multe si dese actualizari. S-au grabit sa-l scoata din anume motive si acum il tot carpesc. Inteleg actualizare, dar nu masiv la cateva zile.

| Simpatic a răspuns:

Nu deocamdata.

| gabicoo a răspuns:

Nu! Windows 10 e ultima variantă! Pe viitor vor fi doar actualizări!

| VideotutorialePC a răspuns:

Aici ai un video cu noul windows 11 https://youtu.be/Gihdi6zSOCU