| anonim_4396 a întrebat:

Windows 98 va merge pe orice calculator? De exemplu va merge pe un i7 cu placa GTX690? Exista vreo limita de "putere"?

4 răspunsuri:
| FlorinM28 a răspuns:

De mers, ar merge dar cel mai probabil nu vei gasi drivere compatibile

| Tomas123 a răspuns (pentru FlorinM28):

Am inteles ca ar merge cel mai bine pe un procesor Pentium, dar ce placa video ar trebui?

| Me2 a răspuns (pentru Tomas123):

Stai ca nu inteleg, ai i7 si gtx 690 si vrei sa pui windows 98? Scz ca intreb da....esti putin loco? Sau ce vrei sa spui cu placa video sau pentium

| Tomas123 a răspuns (pentru Me2):

Era doar un exemplu... Voiam sa spun cu placa video si Pentium.