| anika33 a întrebat:

Exista programe de modificat poze, care te face sa pari mai slaba sau mai grasa?!

15 răspunsuri:
| Boniboon a răspuns:

Photoshop

| Theidolon a răspuns:

Poti incerca Photoshop dar trebuie sa stii cum sa umbli cu el straight face

| ionutk9 a răspuns:

Photoshop

| LucianCV a răspuns:

Paint.net

| CM7YRE a răspuns:

Normal, adobe photoshop cs3, cs4, cs5 ia-ti ce versiune vreiwinking

| adryano_3550 a răspuns:

Da intra pe www.tutorial.ro si gasesti informatii acolo, succes

| strumfiiix a răspuns:

Cu Photoshop poti. Acum depinde daca stii sa il folosesti big grin.

| Georgiiiii a răspuns:

Photobrushhappy (la sigur)
photoshop e prea complicatno talking

| εїз Ir εїз a răspuns:

Pai dai la photo editor la caricaturi acolo iti facu burta, corpul, piciorul, depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Photo Instrument; x dai la Liquyfi; x si te face grasa sau slaba; x

| Petronela a răspuns:

Photoshop

Răspuns utilizator avertizat
Alte răspunsuri
| DiiDii_3743 a răspuns:

Photoinstrument