| AlexandruAdy a întrebat:

Exista vreo aplicatie, cu care sa pot folosi de exemplu am 2 telefoane (Samsung,ulefone)si la Samsung nu merge touch-ul, de le ulefone as putea sa umblu pe Samsung
Dau funda

2 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Teamviewer host
teamviewer Samsung host (asta nu merge decat pe Samsung)
teamviewer... fara nimic... host inseamna ca doar iti da accessul remote, asta e aplicatia cu care te connectezi remote la telefonul celalalt
airdroid

NU am testat pe nici una inter-telefoane... asa ca iti doresc successwinking

| AlexandruAdy explică (pentru ziftode):

Da,am descarcat-o, dar trebuie sa ii trimit un cod celuilalt telefon(pe.care l-am resetat si sta asa ), daca as fi putut sa ma inregistrez pe Samsung de pe ulefone era fain