| Gicologicolo a întrebat:

Stiu ca pentru iphone exista o aplicatie special pentru masurare a lungimii, dar daca am si eu un Samsung s7 ce aplicatie pot folosi? Ca am tot cautat si nu gasesc ceva bun

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La ce lungime te referi?

| LPCTSTR a răspuns:

Să măsori lungimea în ce sens?
Nu-ți mai e famiriară ruleta? Rigla? Nimic? Neapărat ai nevoie de aplicații?

| Gicologicolo explică:

Adica o aplicatie-ruleta. Gen sa faci o poza cu telefonul si aproximeaza telefonul ce distanta este. La iphonuri se poate foarte usor, dar la Android nu gasesc o aplicatie buna laughing)