| Idkidkidk a întrebat:

Exista vreo modalitate de a scoate like-urile primite? O persoana nu stiu ce aplicatie sau ceva de genul a folosit ca mi-a pus o gramada de like-uri la profil de la diferite persoane, necunoscute de altfel. Bineinteles ca nu mi-a cerut parerea si incerc sa le scot, dar nu stiu cum

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,nu cred ca exista vreo modalitate.Intrebarea si dorinta ta este mai..rara.pana acum am auzit intrrebari despre cum pot face like-uri mai multe dar cum sa le scot, nu prea. happy Cred ca tot acea persoana sa iti scoata contul de facebook de unde l-a bagat.

5 răspunsuri:
| Bunaceaujk a răspuns:

Nu se poate

| Idkidkidk explică (pentru anonim_4396):

Multumesc oricum! N-am reusit sub nicio forma.dar da. + n-am nevoie de like-uri, nu asta conteaza pentru mine. happy

| Idkidkidk explică (pentru Bunaceaujk):

Multumesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca sa deschizi poza de profil, dai click dreapta -save as si o descarci pe desktop. Apoi stergi poza de profil si o incarci din nou pe cea de pe desktop.Care cred ca va intra fara niciun like. Nu am incercat, e doar o propunere sa incerci tu. Poate asa scapi.Like-uri-le de la adevaratii amici le vei obtine din nou daca le va fi afisat ca ti-ai schimbat sau actualizat poza de profil.Incearca,poate merge.

| Idkidkidk explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, oricum ar fi a doua oara cand incarc poza. Prima data o stersesem din greseala si o pusesem din nou ca mai apoi sa se intample faza asta. Oricum pana la urma o sa apara alte poze care s-o inlocuiasca, deci problema tot se rezolva big grin