| dnydnydnydny a întrebat:

Hei...am intrat pe facebook si am dat in jurnalul de activitati si am obsercat ca,, am dat,, like la niste poze ale unor persoane necunoscute si eu nu imi amintesc sa fii dat.Ce pot face in legatura cu asta? Mai demult am intrat intr-o aplicatie care mi-a cerut un link de pe fb si eu desteapta fiind l-am dat laughing)
Ce pot face?

7 răspunsuri:
| AdycuThebest a răspuns:

Pai daca nu sunt tare multe poze cate au like de la tine. fara voia tahee hee)...
intra la pozele acela si da dislike.winking

| dnydnydnydny explică (pentru AdycuThebest):

Si sa stau la toate sa fac asa : ps nu sunt putine laughing)

| AdycuThebest a răspuns:

Ok..atunci nu ai ce face.
sterge t i contul de facebook si creaza unul nouhee hee))

| dnydnydnydny explică (pentru AdycuThebest):

:O

| dnydnydnydny explică (pentru AdycuThebest):

Dar sa schimb link-ul ala de i l-am dat aplicatiei.pot?

| stiuceimidoresc01 a răspuns:

Are altcineva parola ta...
Sau daca folosesti programe de like..de aici poate fi...

| dnydnydnydny explică (pentru stiuceimidoresc01):

Poate ca am folosit laughing...dar nu il mai folosesc demult dar cand il foloseam dadea un like doua...dar acuma fara numar laughing
Deci cum pot opri asta?