| Andreea213 a întrebat:

Exista vreun program gen Google Earth care pe care te poti "plimba" si pe ulitele unui sat, nu numai pe strazi?

6 răspunsuri:
| treesky a răspuns:

Din pacat din cunostintele mele(ale fratelui meu care lucreaza in IT)nu exista sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru treesky):

Din cunostintele tale, ale fratelui tau... Dubla personalitate cumva? laughing

| treesky a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am raspuns in scris la intrebarea ta insa fratele meu care era in camera cu mine cand am citit-o a dat raspunsul oral...:\

| Stef45 a răspuns:

Nu, nu exista. Google Earth a strabatut toate drumurile pe care tu te poti plimba cu masini cu camere 3D, insa nu au intrat pe toate stradutele.Doar cele principale/importante au fost trecute pe harta pentru plimbari virtuale.

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Mai dureaza noi suntem in urma cu 15- 20 ani o sa apara poate copii tai o sa se plimbe.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Google street view e cea mai complexa cartografiere de tip street view care exista. Daca acolo nu gasesti nu gasesti in alta parte