| ghitza a întrebat:

Exista program care sa iti arate Terra mai clar decat Google Earth?

6 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Ati incercat si Bing Maps :-> Bird's Eye e meserie!

| Dominicc a răspuns:

Pai e si google earth o versiune cu imagini in timp real dar nu stiu daca e pus la dispoziti de catre oamenii nostri.
si apropo google earth arata poze. nimic nu e facut pe moment. cum s'ar zice merge si frara ner, netu ii trebuie doar sa gaseasca locatia.

| User a răspuns:

Wikimapia, e site nu programhappy

| ghitza explică:

Am reusit sa fac ceea ce imi trebuia cu googlemaps.acum as vrea sa stiu cum pot sa salvez imaginea aceea cu harta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da exista, exista si sateliti dar nu la dispozitia publicului larg.

| Zorro a răspuns:

Da mai era ceva care se chema cu Nasa da nu mai stiu cum ii spune