| vladutzumuresan1996 a întrebat:

Exista vreun software pentru PC care sa extraga muzica de fundal din fisiere video? Doar muzica de fundal, fara voce. Daca da, care, sau alte modalitati?

1 răspuns:
| WhiteLife a răspuns:

Dacă este un film, poți întra pe YouTube și poți scrie numele filmului în engleză urmat de "Soundtrack" și de obicei sunt playlist-uri cu cele mai bune melodii din film. Dacă filmul de destul se cunoscut s-ar putea sa găsești chiar toate melodiile din el.