| wqreqwfsaddwqa a întrebat:

Cum pot pune melodie de fundal nu ma refer la voce ci la muzica care se aude pe fundal.

Răspuns Câştigător
| cosmin_8534 a răspuns:

Pai folosesti programele :
VideoPad, Sony Vegas, Pinacle Studio, Windows Movie Maker ori live Movie Maker, Adobe affter efects sau Camtasia Studio etc.
Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face asta si cu Windows Movie Maker, pe care in mod normal orice Windows il are (Start->All Programs->Windows Movie Maker)

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Incearca in windows movie maker.Toatw windowsurile au windows movie maker! Daca nu poti folosi Sony Vegas pro 11, Cyberlink Powerdirector 9 sau ADC editor