| anonim_4396 a întrebat:

Am mai multe poze.cum fac un video din ele si sa pun si muzica pe fundal?

Răspuns Câştigător
| kar1GaNNN a răspuns:

Te duci jos la Start -> All Programs si cauti Windows Movie Maker, iar acolo cand vei intra in stanga o sa iti apar add music, photo sau video, si tu pui pozele le tragi acolo, dupa care adaugi muzica de fundal, si salvezi vide-oul pe desktop iar apoi te poti bucura de el de cate ori ai chef big grin.
Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| alexxis0712 a răspuns:

1.Descarci windows movie maker/sau poate-l ai in pc.
2.Scrii pe youtube : "How to make a video photos in windows movie maker?"! Si asta e tot.

| danyel2012 a răspuns:

Windows movie maker e un program din windows, il gasesti in bara de start, la accesories

| 090SpaceBoy667 a răspuns:

Incearca video maker sau Sony vegas pro
sper ca te-am ajutat

| problemelamate a răspuns:

Fale in movie maker sau camtasia studio 7