| MxR a întrebat:

Facebook-ul imi permite sa pun numele de : GojiFarm Bucovina? sau trebuie neaparat un nume real?

5 răspunsuri:
| blackwolf906 a răspuns:

La un profil normal de Facebook poti pune doar nume reale la pagini sau grupuri poti pune nume fictionale

| Gonrax a răspuns:

Da, ți-l poți pune.
Dar de ce n-ai încercat, și ne întrebi pe noi?

| JuliaMe06 a răspuns:

Da,nu iti merge doar daca numele este luat.

| Mimo2 a răspuns:

La un profil de Facebook trebuie numele real (asa tin eu minte ca scria in "termeni si conditii")
ORICUM MULTI NU RESPECTA ASTA!
La pagini nu este neaparat, dar trebuie sa pui un nume care sa nu induca persoanele care viziteaza pagina in eroare si care sa reflecte activitatea de pe pagina!