| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un raspuns rapid: ca sa imi fac facebook trebuie sa pun neaparat numele meu real sau pot sa scriu ce vreau? Si daca scriu ce nume vreau puteti sa-mi dati si mie niste idei de nume? ma cheama Carmen Andreea si imi place sa mi se zica Ada.

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti sa-ti pui ce nume vrei

| Dariusuu a răspuns:

Scrie-ti numele tau. Nu are rost sa iti pui tot felul de tampenii.

| BellaKiოNana a răspuns:

Pai poti sa iti pui orice nume.Nimeni nu are nimic cu tine.
ADdry
Anda`panda
Adreika
Andra
DEEA
Dutsa

| amyana a răspuns:

Nu poti sa iti pui ce nume vrei

| Heyyy a răspuns:

Nu trebuie sa iti pui neaparat numele tau real, poti sa iti scrii porecla sau cum iti place tie thinking
Exemple, spre sa te ajute: Ada Andreea/ Andreea Ada thinking