| Allykiid a întrebat:

Buna TPU, imi puteti da si mie idei de nume pentru facebook?
Ma cheama Alexandra Cristina.
Ps: Nu trebuie neaparat sa fie cu numele meu. Si nu vreau sa aud raspunsuri gen pune-ti numele tau real. Multumesc Frumos!
Si bineinteles fundita :*!

Răspuns Câştigător
| aura36 a răspuns:

KrisTall(cristinaT all,de la alex), era doar o idee, dar acum depinde foarte mult de preferintele\gusturile tale.(alte nume:cristinAlex, CristinAlexandra, etc)

8 răspunsuri:
| Cretzule a răspuns:

N-ai si tu imaginatie?

| Pufi1999 a răspuns:

Pune-ti numele tau real

| BiuL a răspuns:

Nu-ti pune d-ala cocalaresti/pitipongesti de genul Dulshe sau mai stiu eu cum. Eu am porecla si un prenume, pune-ti si tu asa, sau pune-ti ambele prenume sau prescutari de la ambele, sau unul intreg si unul prescurtat.

| Allykiid explică (pentru BiuL):

Multumesc pentru sfat :*

| BiuL a răspuns (pentru Allykiid):

Cu placere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

:" Alexa Chrysis "
Asa...ca cocalarii...happy

| kiv1990 a răspuns:

Fata fara nume

| xxAlexxaxx a răspuns:

Alexxa Kryss
Ally Alle
Alee Kiduu