| Dimineata a întrebat:

Facebook'ul meu nu'mi merge pe google chrome si internet explorer, eu obisnuiam sa intru pe mozilla firebox, dar de 2 zile nu'mi mai merge nici pe Mozilla firebox. Ce motor as mai putea utilisa?

Răspuns Câştigător
| Xao20 a răspuns:

Ce cauti tu e browser nu motor de cautare.incearca opera

8 răspunsuri:
| Dimineata explică (pentru Xao20):

Ok, multumesc.

| Katczinsky a răspuns:

Opera. Asta folosesc si eu si sunt foarte multumit. PS: Browser:Mozilla, Opera, Chrome. Motor de cautare: Google, Ask etc. Aici gasesti link-ul de download: http://www.opera.com/download/

| denispatrik a răspuns:

Ma poti incerca Safari, Maxthon, Avand, RockMelt, Phaseout sau SeaMonkey.
Sper ca te-am ajutat. happy

| xgamerz a răspuns:

Instaleaza Adobe Flash Player, Adobe Shockwave Player si Java!
Flash Player:
http://get.adobe.com/flashplayer/
Shockwave Player:
http://get.adobe.com/shockwave/?promoid=JOPDF
Java:
http://java.com/en/download/inc/windows_new_ie.jsp?locale=en
Schimba data si ora de la PC sa fie toate la zi!
Daca faci asta, (facebook-ul tau) o sa mearga pe orice iE-browser.
Ideea este k, daca descarci un *NOU* iE-browser, el se descarca cu toate update-urile (fashplayer/shockwaveplayer/java) la zi si cand apar update-uri noi, iar NU iti merge acel iE-browser :)
Insa. Google Chrome, este singurul care isi face update-urile necesare la zi, singur!
Iti recomand sa descarci ultima versiune de Google Chrome:
www.google.com/intl/ro/chrome/browser/
Sa NU uiti de data/ora!
Bafta;)

| Versatu_Paulik_1985 a răspuns:

Paulica_versatu@yahoo.com

| Marius_Sorin_Ignat_1991 a răspuns:

De la data si ora nu mai merge

| Adina_Paula_1992 a răspuns:

Multumesc mi-a fost de folos va pup

| Julia1188 a răspuns:

Buna! Cum ai rezolvat? Am si eu o problema asemanatoare, doar ca mie imi spune ca Site-ul nu functioneaza ca poate fi o problema temporara sau ca site-ul a fost mutat definitiv la o alta adresa web. Acum mi-am instalat Mozilla si pe el merge. Dar nu merge pe Chrome. Care ar fi problema? Am curatat istoricul, am sters si reinstalat chrome dar degeaba. Merge putin si apoi iar nu mai merge. Ma puteti ajuta? Va rog!