| iiiiiza a întrebat:

happy de vre'o cateva zile sau poate o saptamana, 2 nu imi mai merge facebook'ul imi spune in urmatorul fel:You are using an incompatible web browser, iar apoi ma pune sa aleg: Mozilla Firefox Google Chrome Safari Microsoft Internet Explorer ...pe oricare as da clik nu merge [eu am instalat Monzila Firefox] Ajutati'ma va rog...nu stiu ce sa mai fac crying. Multumesc Anticipat! happy Fundita big grin

Răspuns Câştigător
| little4angel a răspuns:

Incearca sa downloadezi google chrome ( il cauti mai intai pe google) si iti va merge sigur. Tu probabil ai un Mozila mai vechi.