| askCindy a întrebat:

Fost meu prieten imi stia parola de mess si cand ne-am despartit mi-a schimbat-o si as avea nevoie de un program de spart parole.care ar fi cel mai bun?

7 răspunsuri:
| ioana1704 a răspuns:

De ce nu schimbi adresa de mail si-ti anunti prietenii de noua adresa. Cred ca ai invatat ceva din patania asta!

neluL
| neluL a răspuns:

Nu exista asa ceva. Tot ce este pe net sunt numai virusi! Variante a-r fi de recuperat parola trimitand un email cu datele tale la Yahoo messenger! Problema e alta... ei iti trimit raspuns cu parola noua la a doua adresa de email care ai scris-o in momentul cand ti-ai facut contul email (asta e valabil in cazul cand ai scris o a doua adresa de email acolo si daca ex prietenul tau nu cumva a schimbat-o si pe aia si raspunsul de la Yahoo i-ar venii tot lui) Deci sunt slabe sanse sa mai recuperezi ceva! Cel mai bine este sa-ti faci una noua si asta sa fie invatare de minte!(parola trebuie sa o stii doar TU). Din cateva zeci de incercari de recuperare parola doar o singura data am reusit sa o recuperez! Bafta!

| Ionutz_1837 a răspuns:

Simplu mergi sa-i schimbi parola prietenului tau acolo la forgot your pass... si iti apar intrebarile alea care le pui cand iti faci id si dupa il intrebi (de exemplu la ingtrebarea care este autorul tau preferat ( sa zicem ca asta e intrebarea) si el raspunde si tu scrii raspunsurile cas 2 intrebari si dupa schimbi parola cum vrei simplu.

| rRAzvANn a răspuns:

Nu exista asa ceva cei ai mai putea incerca sa faci este www.mail.yahoo.com si dai acolo ca tiai uitat parola doar daca stii toate datele!

| waXonwaXoff a răspuns:

Daca mai sti raspunsurile la intrebarile speciale te duci aici:

https://edit.europe.yahoo.com/......ps?/forgot

iti scrii idul, scrii si codul apoi dai next si o sa iti apara intrebarile iar intr-o casuta tu adaugi raspunsul. Un sfat prietenesc pe viitor e bine sa iti actualizezi intrebarile si raspunsurile. Daca le schimbai recent poate le mai stiai.Cred ca mai tii minte raspunsurile pe care le-ai dat cand ai facut idul.Asta duce la varianta a2a:
Un KEYLOGGER.Este un program care spioneaza toata activitatea la calculator.Si iti arata si parola idului cand s-a logat pe mess.Partea proasta este ca trebuie sa il instalezi in PC-ul prietenului tau si sa il faci sa intre pe mess.Sunt variante pe care le trimiti pe mess si se instaleaza singure la ala in pc si iti trimit informatii pe mail dar nu stiu asa ceva. E bine sa debifezi sa-ti faca o iconita pe desktop.Ca sa nu se prinda.Il instalezi mai bine in C in folderul windows.Jos ai un tutorial HD facut de mine.

Acum sa iti zic cum il folosesti:intri in el>>o sa iti apara un mesaj cum ca varianta este gratis 40 de zile>>dai ok>>sus ai start monitoring>>dai click pe start monitoring si ca sa ascunzi programul sa nu-l observe baiatul apesi pe hide(acel buton cu ochi)>>>iti va aparea un mesaj cum ca daca vrei sa deschizi programul sa apesi pe Shift+Ctrl+Alt+F8>>>ii dai ok>>>il pui pe ala sa intre pe idul tau ii zici ca vrei sa vezi daca ai primit nu stiu ce email.>>>baga ala idul si parola>>>dupa aia tu ii zici adumi un pahar cu apa>>>se duce iar tu apesi repede pe tastele Shift+Ctrl+Alt+F8>>>Si vezi ca scrie acolo Yahoo! Messenger dai click, o sa iti scrie acolo idul si ca sa vezi parola te duci si bifezi casuta de jos care zice "show caracters only". Inchizi si pleci acasa, te loghezi si o schimbi.
Linkul de unde poti downloada programul:http://www.actualspy.com/download.html
si un tutorial facut de mine daca nu ai inteles:http://www.youtube.com/watch?v=Oor66VxQ13w
programul pentru ca este varianta gratis monitorizeaza 40 de minute.

Antivirusul poate sa il detecteze ca virus dar nu-ti face nimic la PC pentru. ca si eu il folosesc si nu am treaba.Il detecteaza ca antivirus pentru ca el face un lucru 'ilegal'. Spioneaza pc-ul.
Daca ai nevoie de alte informatii da-mi un mesaj in privat.

neluL
| neluL a răspuns:

Baieti! ca sa intelegeti si voi! toate variantele functioneaza doar daca si-a scris si o a doua adresa de email in momentul cand si-a facut contul, DAR... daca ala a schimbat si a doua adresa de email si si-a trecut-o pe a lui? inseamna ca toate datele trimise de Yahoo ii vor venii tot lui! (adica inculpatului)deci este o chinuiala inutila. alt cont email este cea mai buna varianta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate sunt bune fa la nimereala