| solomonc a întrebat:

Salut am si eu o problema, m-ia spart idu mess m-ia schimbat parola, ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mi-a" spart ID-ul
Daca ti s-a schimbat (ti-a schimbat) parola, intra pe yahoomessenger.com si raspunde la intrebarile de siguranta. Cind iti spune parola grasita, dai clic pe "am uitat parola". Vei putea intra in contul tau si vei schimba parola. Asa iti recuprezi contul.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc pentru funda. Inteleg ca ai recuperat contul.

| ApolloO0 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa iti faci alt id de mess:https://edit.europe.yahoo.com/registration?.intl=uk ...Si sa iti bagi iar prieteni in lista si sa le spui ca acel id ti-a fost spart si ca nu mai e al tau.Succes

| Predatorgirlx a răspuns:

Sa iti schimbi parola la loc!thinking Dai pe mess si jos undeva iti apare forgot your password.