| Gabriela_3670 a întrebat:

stie cineva cum pot sa-mi aflu noua parola de la mess? imi ştia fostul prieten parola si mi-a schimbat-o.stiti daca se poate sa aflu noua parola? multumesc

3 răspunsuri:
| LNK a răspuns:

Salut!
Iti poti afla parola doar daca mai stii ce date ai pus cand ti-ai facut ID-ul. Daca ti le amintesti, intra pe mail.yahoo.com, iar sub butonul Sign In, este si optiunea "I can`t access my account". Dupa ce ai apasat iti spune intrebarea "What's the problem you are experiencing?" si selectezi optiunea de care ai nevoie, in cazul tau prima optiune, "I forgot my password". Dupa aceea iti introduci ID-ul si codul secret care se vede in imagini. Apoi iti completezi datele cu care ti-ai facut ID-ul sau parola de securitate (nu mai stiu exact ce se da) iar dupa te duce catre o pagina unde iti poti reseta parola.
Daca nu iti mai amintesti datele personale sau intrebarea de securitate, din pacate nu exista alt mod. sad
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| alynutza20gl a răspuns:

Da si u cautare pe id tau la setari trebuie sa le gasesti

| CATALIN_4495 a răspuns:

Ma poate ajuta cineva sa imi spuna codul romaniei pe id catalin81vandam ca sa imi recuperez parola pe yahoo